ציוד עזרה ראשונה | ציוד רפואי

רכישת ציוד רפואי באופן קל ופשוט במחירים הטובים ביותר

כאן ניתן להשיג ציוד עזרה ראשונה וציוד רפואי

  • תיק עזרה ראשונה וערכות לפי תקן
  • ציוד החייאה
  • מוצרי חבישה, חיטוי ומשחות
  • אביזרי פינוי וקיבוע
  • מכשור רפואי, דיאגנוסטי
  • משלוחים מהירים ללקוח
  • אחריות ושירות

לקבלת ייעוץ, הכוונה והצעת מחיר אנא מלאו את הפרטים לפי הצורך

הטופס אינו מחייב והפרטים שלכם ימסרו רק לחברות המתאימות לצורך קבלת הצעת מחיר ולא יעשה בהם שום שימוש אחר

למה לבחור בנו?

1. החברות המובילות בתחום

אנחנו עושים מאמצים רבים כדי להביא אליכם את החברות המובילות ונותני השירות המומלצים ביותר. אנחנו מעמידים לרשותכם את זכות הבחירה באופן קל ופשוט ע"י יצירת קשר פעם אחת עם כלום.

2. מחירים תחרותיים והוגנים

אתם מוזמנים לבקש הצעת מחיר מכל החברות באתר בפעם אחת כך תוכלו לקבל מספר הצעות מחיר ולהשוות ביניהם. באופן זה החברות מבינות שעליהן להציע את המחיר הטוב שלהן כדי לזכות בכם.

3. הכל במקום אחד

אנחנו משתדלים לספק את מירב הנתונים אודות החברות ובכך תוכלו להכיר את החברות באופן פשוט וקל. בנוסף תוכלו למצוא שירותים משלימים לתחום.

למה לרכוש ציוד רפואי מאיתנו?

למעשה היתרון הגדול הוא החיסכון בזמן והשירות, בקרוב תעלה חנות אונליין המאפשרת רכישה מהירה וקלה למגוון רחב של ציוד רפואי וציוד עזרה ראשונה בפרט. תוכלו ליהנות מחווית קניה מהנה ונכונה ביותר עבורכם במקום אחד. בחנות המקוונת תוכלו למצוא את מבוקשכם באופן קל ע"י מנוע החיפוש שלנו או אפשרויות הסינון.

ציוד עזרה ראשונה יכול להציל חיים

יוצאים לטיול, נסיעה רגילה לעבודה או סתם מתהלכים בדרך? סביר להניח כי נתקלתם לפחות פעם אחת או תיתקלו לפחות פעם אחת במישהו או מישהי שיצטרכו מכם עזרה. מומלץ כי יהיה ברשותכם ציוד עזרה ראשונה על מנת שבאמת תוכלו לתת מענה בעת הצורך. אין הכוונה שתבצעו פעולה מורכבת, מספיק שיהיה לכם כדור נגד כאב ראש בתוך תיק ציוד עזרה ראשונה וכבר זה יחשב לכך ששיניתם מצב אחד לטובה. אולם בארצנו לצערנו אין לדעת מתי באמת נצטרך ציוד עזרה ראשונה, ארצנו מרובת פיגועים, תאונות ועוד מקרים שאנו נוכל ליצור שינוי במצב של פצוע או פגוע.

ציוד עזרה ראשונה כבסיס לתיק הטיולים שלנו

הנופים המרהיבים של ארצנו מזמינים אותנו תמיד לצאת ולטייל ברחבי הארץ. ציוד עזרה ראשונה הינו חובה לכל מטייל ומטיילת, אין לדעת מתי נזדקק לו אך הסטטיסטיקה אומרת שאכן נזדקק, ואם לא אז ברוך השם שכך. אך מה בעצם אנחנו צריכים שיוכלל בציוד עזרה ראשונה שלנו, הרי בפועל אנו רק מגישים עזרה ראשונה עד אשר יגיע כוח עזר מקצועי. תיק ציוד עזרה ראשונה בסיסי צריך להכיל בראש ובראשונה תחבושות, פדי גאזה ותחבושות אלסטיות, אלו ישמשו אותנו במקרה ונצטרך חבישה. בנוסף על כך אנו נכלול בציוד עזרה ראשונה גם חוסם עורקים, סרט הדבקה, משחות חיטוי, כדורים שונים ובכללם נגד כאבי ראש, נגד בחילות ונגד אלרגיות. המשחות והכדורים נגד אלרגיות יעילות ביותר כאשר נצא לטיול ונעקץ על ידי חרק מסוים או ניגע בצמח רעיל. בנוסף על כך ציוד כגון מספריים, סכין ומזלף יכולים להיות יעילים ביותר במקרה הצורך.

תיק עם ציוד עזרה ראשונה

כאשר אנחנו מכינים תיק עם ציוד עזרה ראשונה הדבר הוא הנכון ביותר לעשות, כך תהיו מוכנים בכל עת אולם לא די בכך. מכיוון שציוד עזרה ראשונה אמור לתת מענה בזמן חירום יש צורך לבדוק ולוודא את תקינותו ואת תוקף הכדורים והמשחות מעת לעת ובמיוחד כאשר אתם עומדים לצאת לטיול. התיק צריך להיות זמין, עדכני ורענן על מנת שלא תצאו עם ציוד עזרה ראשונה שאינו בתוקף.